Zatočte s chrípkou a prechladnutím

Vírusy a baktérie na nás číhajú počas celého roka. Avšak najaktívnejšie sú počas zimného obdobia.
Príznaky a sprievodné faktory týchto ochorení sú nepríjemné. Pokiaľ sa už stanete ich obeťou pár dní v posteli vás neminie. Pri liečení týchto ochorení je vhodné dopomôcť si zvýšenou dávkou vitamínov a bylinných prípravkov.

Príroda najlepší liečiteľ

Kombinácia vitamínov a bylinných prípravkov zmierni niekoľko príznakov naraz. Moringa Karibská je významná práve tým, že obsahuje ideálnu kombináciu. Má bohaté vitamínové zloženie, ktoré je  v chladnom období potrebné aj ako prevencia.  Zároveň posilňuje imunitu  a tým aj urýchli celý proces liečenia.

Najistejšia je prevencia

Moringu  určite odporúčame brať prevenčne.  Najlepšie počas celého roka 2 kapsule denne. V  chrípkovom období 3 kapsule denne. Vďaka takejto prevencii vás choroba dookola obíde a vy nemusíte namiesto lyžovačky ležať doma v posteli.


Urobte si Moringovú kúru

Už vás dolapili? Nie je vám dobre a máte pocit, že na vás niečo lezie?  Pripravte si svoju vlastnú kúru na uvoľnenie. V prvom rade začnite pravidelne užívať Moringu Karibskú. Nie len, že sa prechladnutia rýchlejšie zbavíte, ale Moringa vám pomôže aj pri iných nedúhach. Celkovo je o nej známe , že pomáha pri viac ako 300 ochoreniach.

Pri zápale dutín- Urobte si odvar z listov alebo prášku Moringy a 3x denne sa nad ním nahrievajte. Dutiny povolia a bude sa vám lepšie dýchať.

Pri zápale hrdla- Urobte si odvar z prášku alebo listov Moringy. Kloktajte 5 x denne.

Máte už antibiotika? -  Užívajte Moringu. Dokonale vám nahradí vlastnosti probiotík plus obsahuje všetky potrebné vitamíny, ktoré vaše telo momentálne potrebuje vo zvýšenom množstve.

Prečítajte si tiež:

Syntetické versus prírodné

Až 80% respondentov uvádza, že v priebehu roka užívajú rôzne multivitamínové alebo multiminerálne doplnky stravy. Najčastejšie v období jesene a zimy v súvislosti s podporou imunity, ale aj prevenciou rôznych aj závažných ochorení. Tento fakt zároveň poukazuje na skutočnosť, že málokto z nás sa spolieha na kvalitu svojej stravy. O to ochotnejšie hľadáme tie správne doplnky v lekárňach. Ako si však vybrať to najlepšie?

473× prečítané

Moringa - kráľovná medzi superpotravinami

Tropický strom, ktorý u nás stále nemá zaslúženú priazeň, nie je žiadnym zázračným homeopatikom a odpoveďou na najzákernejšie choroby sveta. Je to proste rastlina, ktorej účinky vás presvedčia o nesmiernej sile prírody.

5443× prečítané

VIDEOGALÉRIA


FOTOGÁLERIA


NAJZAUJÍMAVEJŠIE ČLÁNKY

Moringa – použitie a účinky zázračného stromu

Mnohostranne využiteľnú univerzálnu rastlinu Moringa možno odporučiť každému, kto chce pokryť svoju dennú extra potrebu mnohých dôležitých vitamínov, ...

Listy moringy na podporu potencie

Moringa je už tradične odpoveďou na rôzne neduhy a ideálnym doplnkovým liekom k častým a závažnejším ochoreniam. Pre mužov sú problémy s erekciou a po...

Zelený bojovník proti únave

Vieme už, že moringa má množstvo účinných látok, vitamínov a antioxidantov. Často však nedokážeme superpotravinám a rastlinám bohatým na rôzne prospeš...

Odpoveď moringy na zákernú cukrovku

Je všeobecne známe, že z diabetického ochorenia sa stala celosvetová epidémia. Určite ste sa s týmto ochorením stretli aj vy, alebo váš blízky. Ľudia ...