Tabletky na chudnutie - mýtus, s ktorým zázračne neschudnete

Málo ľudí je dnes spokojných so svojou postavou. Všetci by chceli schudnúť čo najjednoduchšou a najrýchlejšou cestou. V súčasnosti existuje mnoho prípravkov a tabliet na chudnutie, ktoré sľubujú rýchle a pohodlné zníženie telesnej hmotnosti. Odbúravanie tuku nejde len tak ľahko, bez cvičenia a zmeny stravy. Pravda je taká, že o tabletkách na chudnutie možno nájsť množstvo článkov, ktoré neznalého človeka zavádzajú a lákajú. My vám tento mýtus vyvrátime!

Schudnete naozaj iba užívaním tabliet?

Ak sa s užívaním tabliet na chudnutie naozaj stráca telesný tuk, majte na pamäti, že to nie je len tak. Všetky tieto prípravky vám výrazne uľahčia cestu za vašou vysnívanou postavou. Avšak, budete musieť priložiť ruku k dielu aj vy. Vyskúšajte rôzne cvičenia alebo iné fyzické aktivity. Ani tie najúčinnejšie tabletky na chudnutie vám nezaručia to, že schudnete úplne bez námahy! Bez správneho a zdravšieho stravovania nezačínajte radšej ani s ich užívaním. 

Prírodné doplnky na podporu chudnutia  

Chcete vyskúšať prípravky na chudnutie pre zvýšenie efektu? Najvhodnejšie sú také, ktoré majú prírodné zloženie, teda sú založené na prírodnej báze. Výhodou pre telo je to, že nemajú škodlivé vplyvy na organizmus, čiže žiadne vedľajšie účinky a neobsahujú chemické látky. Okrem toho je vhodné zvoliť si také, ktoré dokážu upravovať a zmenšovať glykemický index, ktorý určuje kvalitu sacharidov. Primárnym zdrojom energie pre náš organizmus sú sacharidy. Ich nadbytok vedie k ukladaniu vo forme tukov. Správne výživové doplnky na spaľovanie tukov podporujú proces premeny tukov ako zdroja energie, a zabraňujú tak ich nadmernému ukladaniu do kritických partií, ako sú (najmä u žien) oblasť brucha, stehien a zadku. Pocit plnosti a sýtosti bude pretrvávať dlhšie a bez nutnosti jesť znova a stále ďalšie porcie jedla. Takými prírodnými výrobkami sú aj tabletky a prášok z karibskej Moringy. 

Základom je dobrý metabolizmus

Je známe, že správne telesné spaľovanie zabezpečí aj dostatočný pohyb. Pohyb musí byť pravidelný. Organizmus začne s energiou hospodáriť omnoho efektívnejšie. Pre ešte efektívnejšie chudnutie prinášame nutričný plán s množstvom receptov, ktoré Moringu obsahujú. Výhodou spaľovania prebytočných tukov s Moringou je jej vysoký podiel rastlinných bielkovín. „Zázračná“ Moringa karibská má vplyv  na rýchlejšiu stratu tuku.  

Chudnutie s pomocou Moringy 

Pokiaľ chcete nielen schudnúť, ale aj nabrať svaly, začnite so silovo-kondičným tréningom. Ak chcete vyformovať postavu vyskúšajte jogu či pilates. Tieto dve cvičenia majú totiž dobrý vplyv aj na duševné zdravie a pohodu. Zaručia vám, že sa v kombinácii so zdravou stravou a našou Moringou caribbean zbavíte kíl rýchlejšie, zlepší sa vám nálada a nadobudnete skvelý pocit, že ste pre svoje telo spravili niečo užitočné. 

Prečítajte si tiež:

5 tipov ako schudnúť zo stehien

Jedna z najčastejších otázok žien, ohľadne chudnutia je, či a ako sa dá schudnúť na stehnách. Myslite na to, že chudnutie len zo stehien ako svalovej partie je mimoriadne náročné. Pri chudnutí zo stehien si však treba dať práve na pohyb špeciálny pozor. Príliš veľa pohybu nesprávneho typu pohybu by mohlo spôsobiť neželané zväčšenie tejto partie.

3703× prečítané

Chcete schutnúť z brucha, no nedarí sa? Vyskúšajte účinky Moringa Caribbean

Počas letných mesiacov dbajú ľudia o postavu oveľa viac ako počas zvyšného roka. Každý totiž túži po dokonalej vypracovanej postave do plaviek. Prevažná väčšina ľudí nie je spokojná so svojou váhou a prajú si ju čo najrýchleším spôsobom znížiť.

1512× prečítané

VIDEOGALÉRIA


FOTOGÁLERIA


NAJZAUJÍMAVEJŠIE ČLÁNKY

Moringa – použitie a účinky zázračného stromu

Mnohostranne využiteľnú univerzálnu rastlinu Moringa možno odporučiť každému, kto chce pokryť svoju dennú extra potrebu mnohých dôležitých vitamínov, ...

Listy moringy na podporu potencie

Moringa je už tradične odpoveďou na rôzne neduhy a ideálnym doplnkovým liekom k častým a závažnejším ochoreniam. Pre mužov sú problémy s erekciou a po...

Zelený bojovník proti únave

Vieme už, že moringa má množstvo účinných látok, vitamínov a antioxidantov. Často však nedokážeme superpotravinám a rastlinám bohatým na rôzne prospeš...

Odpoveď moringy na zákernú cukrovku

Je všeobecne známe, že z diabetického ochorenia sa stala celosvetová epidémia. Určite ste sa s týmto ochorením stretli aj vy, alebo váš blízky. Ľudia ...