Všetko, čo vaše telo potrebuje, v jednej kapsulke

Máte slabšiu imunitu, bolievajú vás svaly alebo máte problémy s trávením? Za zdanlivo nesúvisiacimi ťažkosťami môže byť jedna príčina – nedostatok vitamínu D.

V súčasnosti až jedna miliarda ľudí trpí nedostatkom vitamínu D. Jeho nízka hladina je spájaná s rizikom vzniku mnohých ochorení, ako je diabetes, rôzne typy rakoviny, kardiovaskulárne ochorenia, skleróza multiplex a mnohé ďalšie. Aj preto sa dnes vitamínu D hovorí „vitamín desaťročia“. Dostatočný príjem vitamínu D ale nie je možné zabezpečiť len stravou. Dokonca je už známe, že ani niektoré výživové doplnky nie sú efektívne – naše telo ich nemusí správne vstrebávať!

Čo teda môžme robiť?

V našom produkte Moringa Complete sme zabezpečili nielen dostatočné množstvo vitamínu D v dennej dávke, ale aj garanciu vstrebania vitamínu. Moringa Caribbean je totiž zároveň zdrojom horčíka a vápnika, bez ktorých suplementácia vitamínu D nemá význam.

Staráme sa o vás!

Aby sme posilnili účinok Moringy na vašu imunitu, obohatili sme ju aj o kvalitný zdroj vitamínu C – a to o extrakt z plodov šípky, ktorý je spolu s rakytníkom jedným z najlepších prírodných darov C-čka.

Naša strava totiž aj pri najlepšej vôli neobsahuje dostatok vitamínu C. Dôvodom sú veľké nároky nášho organizmu nielen v zimnom období, ale aj pri záťaži, strese alebo pri tréningu.

Ochrana pre všetkých

Keď ste sa rozhodli znížiť príjem živočíšnej stravy – je Moringa Complete ideálnym riešením. Nielen že je vhodná pre vegánov, je obohatená o zdroj vitamínu B12. Problém jeho nedostatku sa prejavuje najmä vo zvýšenej koncentrácii homocysteínu v tele, čo vedie k zvýšenému riziku kardiovaskulárnych ochorení.  Nedostatok vitamínu B12 sa však môže prejaviť aj celkovou únavou a malátnosťou, pri deťoch aj neprospievaním.

Moringa Caribbean Complete zabezpečuje dostatočný prísun dôležitých vitamínov, minerálov a antioxidantov pre ochranu vášho zdravia v každom veku a v čistej prírodnej forme. Vedecké štúdie dokázali, že listy Moringy vykazujú blahodarné účinky na organizmus vďaka pestrému obsahu prírodných účinných látok (polyfenoly, flavonoidy, vitamíny, aminokyseliny, alkaloidy, taníny). Doprajte si zelené zdravie vďaka zosilnenému účinku prírody.
Moringa COMPLETE - 120 kapsúl

MORINGA CARIBBEAN COMPLETE obsahuje 120 kapsúl vysokokvalitného prášku z listov stromu Moringa obohateného o prírodný vitamín D, vitamín B12 a extra dávku vitamínu C extrahovaného z plodov šípky. COMPLETE je dokonalou a ľahko vstrebateľnou zmesou vitamínov, minerálov a antioxidantov v správnej kombinácii priamo z dielne prírody.

Cena:

60,00 €


Prečítajte si tiež:

Syntetické versus prírodné

Až 80% respondentov uvádza, že v priebehu roka užívajú rôzne multivitamínové alebo multiminerálne doplnky stravy. Najčastejšie v období jesene a zimy v súvislosti s podporou imunity, ale aj prevenciou rôznych aj závažných ochorení. Tento fakt zároveň poukazuje na skutočnosť, že málokto z nás sa spolieha na kvalitu svojej stravy. O to ochotnejšie hľadáme tie správne doplnky v lekárňach. Ako si však vybrať to najlepšie?

700× prečítané

Slnečná výživa – druhá časť

Počas vývoja ľudstva sme boli neustále vystavení slnečnému žiareniu, ktoré je nevyhnutné na tvorbu vitamínu D. Obavy z rakoviny kože nás naučili vyhýbať sa priamemu slnku, čo v konečnom dôsledku viedlo k celosvetovému poklesu hodnôt vitamínu D v našich organizmoch.

713× prečítané

VIDEOGALÉRIA


FOTOGÁLERIA


NAJZAUJÍMAVEJŠIE ČLÁNKY

Moringa – použitie a účinky zázračného stromu

Mnohostranne využiteľnú univerzálnu rastlinu Moringa možno odporučiť každému, kto chce pokryť svoju dennú extra potrebu mnohých dôležitých vitamínov, ...

Listy moringy na podporu potencie

Moringa je už tradične odpoveďou na rôzne neduhy a ideálnym doplnkovým liekom k častým a závažnejším ochoreniam. Pre mužov sú problémy s erekciou a po...

Zelený bojovník proti únave

Vieme už, že moringa má množstvo účinných látok, vitamínov a antioxidantov. Často však nedokážeme superpotravinám a rastlinám bohatým na rôzne prospeš...

Odpoveď moringy na zákernú cukrovku

Je všeobecne známe, že z diabetického ochorenia sa stala celosvetová epidémia. Určite ste sa s týmto ochorením stretli aj vy, alebo váš blízky. Ľudia ...