Moringa Caribbean 60 kapsúl BLUE MORINGA FOR MEN

Produkt si práve prezerá 17 ľudí.
Univerzálne účinky Moringy Caribbean tentokrát v ešte vylepšenej „duo“ kombinácii - 75% moringa prášok z listov a 25% moringa prášok zo semienok - EXTRA PRE MUŽOV. Pozitívne pôsobí na mužskú potenciu a plodnosť. Vďaka komplexu vitamínov (najmä vit. E), minerálov (najmä Zn) a aminokyselín (najmä vysoký obsah arginínu) zlepšuje prietok krvi, zvyšuje počet a kvalitu spermií, čím zlepšuje erekciu.

Dostupnosť: na sklade     Hodnotenie:
 • Cena: 60,00 €

 • (Bez DPH: 50,00 €)
ks
EAN: 8588006227079     Model: SK-CAPS-BLUE-60    
Moringu používame cca 1 rok celá rodina.Na imunitmy systém pôsobí veľmi pozitívne.Nás syn nebýva chorý. Vzorku moringi ktorú sme si mali možnosť vyskúšať ma zelenšiu farbu ako v... čítať ďalej »
— milos sarvas
Dobrý deň , Moringu caribbean sme odporúčali ako výživový doplnok v našej lekárni pre pacientov, ktorí užívali aj lieky na zvýšené hladiny cukrov v krvi. Zatiaľ sme to odskúšali... čítať ďalej »
— Martin Lekáreň Apia

Naposledy kúpili:

 • erik (pravenec)
  pred 19 min.
 • Juli (Siroke)
  pred 25 min.
 • Stefan (Vranov Nad Toplou)
  pred 31 min.
 • Hanka (Trenčín)
  pred 37 min.
POTENCOVANÝ ÚČINOK LISTOV ZO ZÁZRAČNÉHO STROMU S EXTRA DÁVKOU PRÁŠKU ZO SEMIEN MORINGY KARIBSKEJ

Blue Moringa for Men obsahuje unikátny súbor molekúl a prírodných látok garantovanej kvality na podporu mužskej potencie, erekcie a celkovej vitality. Jedinečná kombinácia sušených listov a extraktu zo semien má vysoký synergický efekt na mužské libido.

Prípravok neobsahuje žiadne prídavné látky v podobe farbív a chemických konzervantov a nemá nepriaznivé vedľajšie účinky. Predstavuje alternatívu konvenčnej liekovej terapie. Bezpečnosť preparátu bola preukázaná laboratórnymi testami.

Základnou zložkou prípravku je sušený extrakt zo semien a listov Moringy karibskej (Moringa carribean) spozitívnym účinkom na neuroendokrinný systém, reguláciu sexuálnych funkcií a motivácie. Na molekulárnej úrovni je pôsobenie moringy dané: 

 • inhibíciou špecifického enzýmu (PDE-5), čo vedie k zvýšenému prekrveniu penisu, silnej a stabilnej erekcii
 • vysokou hladinou L-lyzínu pre vyššiu výdrž pri sexe a opakovaný akt 

 • vysokým obsahom arginínu, ktorý je považovaný za viagru prírody, zlepšuje prietok krvi a vylučovanie mužského rastového hormónu, pozitívne vplýva na hustotu a pohyblivosť 
spermií

 • koncentráciou vitamínu E, ktorý je označovaný za faktor plodnosti, podporuje činnosť 
pohlavných orgánov, tiež pozitívne pôsobí na potenciu a plodnosť
 • prítomnosťou zinku, ktorý je nevyhnutný pre produkciu spermií, zvyšuje ich počet 
a zlepšuje ich zdravie 

 • vplyvom na hladinu testosterónu a produkovaných spermií
 • modulačným účinkom na hladinu dopamínu
 • vysokou koncentráciou antioxidantov

Vďaka vitamínom s antioxidačným efektom podporuje prípravok zdravý rast a bunkový vývoj, má anti-aging efekt a zvyšuje imunitné prejavy organizmu. Prostredníctvom ďalšej dôležitej skupiny vitamínov B (B1 - tiamín, B2 - riboflavín, B3, B6 - pyridoxín) pôsobí na stabilizáciu duševnej činnosti, stimuluje mozgovú činnosť a inhibuje pôsobenie toxínov v organizme. Špecifikom našej Moringy karibskej je jej pestovanie na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade snajprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility. Ponúkame vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V pravú chvíľu ručne zberáme listy moringy, ktoré následne vysušujeme unikátnou metódou za dodržania všetkých hygienických noriem. Týmto spôsobom v našich produktoch udržiavame všetky výživové prvky, pôvodnú farbu a vôňu zázračného stromu moringa. Naše moringové stromy sú pestované podľa najprísnejších noriem pre organické poľnohospodárstvo a následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi. Počas sušenia, ktoré má za úlohu dostať vodu z listov čerstvej moringy, používame iba veľmi nízku teplotu do 42°C. Výsledkom je ešte výživnejšie list moringy než keby bol získaný iným spôsobom sušenia.

Pravidelné dlhodobé užívanie zvyšuje významne sexuálnu kondíciu acelkový zdravotný stav. Garantované zloženie a kvalita preparátov z vynikajúcich zdrojov Vám môže zabezpečiť dokonalý zážitok z milovania.

Zloženie:
100% Moringa carribean – sušené listy a extrakt semien

Dávkovanie:
2 kapsuly 2x denne (ráno a večer) po jedle, zapiť dostatočným množstvom vody (200 ml). Pri dodržaní odporúčanej dennej dávky je možné dlhodobé užívanie. Neboli popísané žiadne vedľajšie účinky užívania.

Čo naši zákazníci hovoria o Moringe:

Moringu používame cca 1 rok celá rodina.Na imunitmy systém pôsobí veľmi pozitívne.Nás syn nebýva chorý. Vzorku moringi ktorú sme si mali možnosť vyskúšať ma zelenšiu farbu ako v porovnaní s tými ktoré sme vyskúšali doposial
— milos sarvas
Dobrý deň , Moringu caribbean sme odporúčali ako výživový doplnok v našej lekárni pre pacientov, ktorí užívali aj lieky na zvýšené hladiny cukrov v krvi. Zatiaľ sme to odskúšali na dvoch pacientkách, jedna pacientka mala cukor v hladine 8,0 mmol/l pomocou moringy si vylepšila na 5,6 mmol/l už za týždeň užívania dvakrát denne, samozrejme užívala aj lieky k tomu . Druha pacientka bola horšie na tom mal hladiny cukru v priemere 12,6 mmol/l , takisto sme nasadili ku liekovej liečbe moringu a hladiny išli na 6,0 mmol/l . V oboch prípadoch bol dlhodobý problém znížiť hladiny cukru aj napriek užívaniu liekov a hrozilo nasadenie inzulínovej liečby. Preto odporúčame vyskúšať Moringu práve takýmto pacientom ako prírodný doplnok k liekovej liečbe.
— Martin Lekáreň Apia
Ja som si moringu objednal asi pred 3-4 mesiacmi. Musím sa priznať, že naozaj pomohla, až som sám prekvapený. Mával som problémy ako už muži v mojom veku s prostatou. Po pár týždňoch užívania naozaj začali ustupovať. Ja osobne užívam tú moringa premium. Stojí to za to.
— Rudolf
Dnes som si objednal, odporučil mi ju môj lekár tak som zvedavý
— Luboš
Ahojte, som dost skeptik v týchto veciach, ale uznávam, že moringa ma prekvapila. Skutočne ani nie po dvoch týždnoch sa v mojom prípade mi začala čistit pleť. Nehovoriac o tom že šlo dole aj nejaké kilečko :) Dakujem
— Romana543

Ďalšie naše produkty

Moringa Caribbean 60 kapsúl BLUE MORINGA FOR MEN

Moringa Caribbean60 kapsúl BLUE MORINGA FOR MEN

POTENCOVANÝ ÚČINOK LISTOV ZO ZÁZRAČNÉHO STROMU S EXTRA DÁVKOU PRÁŠKU ZO SEMIEN MORINGY KARIBSKEJBlue..

60,00 €

Moringa Caribbean 60 kapsúl BLUE MORINGA FOR MEN TURBO

Moringa Caribbean60 kapsúl BLUE MORINGA FOR MEN TURBO

Blue Moringa for Men Turbo obsahuje unikátny súbor molekúl a prírodných látok garantovanej kvality n..

65,00 €VIDEOGALÉRIA


FOTOGÁLERIA


NAJZAUJÍMAVEJŠIE ČLÁNKY

Moringa – použitie a účinky zázračného stromu

Mnohostranne využiteľnú univerzálnu rastlinu Moringa možno odporučiť každému, kto chce pokryť svoju dennú extra potrebu mnohých dôležitých vitamínov, ...

Listy moringy na podporu potencie

Moringa je už tradične odpoveďou na rôzne neduhy a ideálnym doplnkovým liekom k častým a závažnejším ochoreniam. Pre mužov sú problémy s erekciou a po...

Zelený bojovník proti únave

Vieme už, že moringa má množstvo účinných látok, vitamínov a antioxidantov. Často však nedokážeme superpotravinám a rastlinám bohatým na rôzne prospeš...

Odpoveď moringy na zákernú cukrovku

Je všeobecne známe, že z diabetického ochorenia sa stala celosvetová epidémia. Určite ste sa s týmto ochorením stretli aj vy, alebo váš blízky. Ľudia ...