Moringa Caribbean 60 kapsúl BLUE MORINGA FOR MEN TURBO

Produkt si práve prezerá 21 ľudí.
Prírodná sila liečivých rastlín s afrodiziakálnymi účinkami podporujúcimi zvýšenie libida. Triple unikát, ktorý prirodzeným spôsobom podporuje samoreguláciu testosterónu, čím účinne bojuje proti poruchám erekcie a mužskej neplodnosti.

Dostupnosť: na sklade     Hodnotenie:
 • Cena: 65,00 €

 • (Bez DPH: 54,17 €)
ks
EAN: 8588006227086     Model: SK-CAPS-BLUE-TURBO-60    
Moringu používame cca 1 rok celá rodina.Na imunitmy systém pôsobí veľmi pozitívne.Nás syn nebýva chorý. Vzorku moringi ktorú sme si mali možnosť vyskúšať ma zelenšiu farbu ako v... čítať ďalej »
— milos sarvas
Dobrý deň , Moringu caribbean sme odporúčali ako výživový doplnok v našej lekárni pre pacientov, ktorí užívali aj lieky na zvýšené hladiny cukrov v krvi. Zatiaľ sme to odskúšali... čítať ďalej »
— Martin Lekáreň Apia

Naposledy kúpili:

 • Juli (Trenčín)
  pred 10 min.
 • Patka (Mocenok)
  pred 14 min.
 • Jan (Poprad)
  pred 32 min.
 • (Topolcianky)
  pred 51 min.

Blue Moringa for Men Turbo obsahuje unikátny súbor molekúl a prírodných látok garantovanej kvality na podporu mužskej potencie, erekcie acelkovej vitality. Každá zložka jedinečnej trojkombinácie má svoje nenahraditeľné miesto a presne určený pomer s vysokým synergickým účinkom.


Prípravok neobsahuje žiadne prídavné látky v podobe farbív a chemických konzervantov a nemá nepriaznivé vedľajšie účinky. Predstavuje alternatívu konvenčnej liekovej terapie. Bezpečnosť preparátu bola preukázaná laboratórnymi testami.


Základnou zložkou prípravku je sušený extrakt z listov a semien Moringy karibskej (Moringa carribean) spozitívnym účinkom na neuroendokrinný systém, reguláciu sexuálnych funkcií a motivácie. Na molekulárnej úrovni je pôsobenie moringy dané:


 • inhibíciou špecifického enzýmu (PDE-5), čo vedie k zvýšenému prekrveniu penisu, silnej a stabilnej erekcii
 • vysokou hladinou L-lyzínu pre vyššiu výdrž pri sexe a opakovaný akt
 • vysokým obsahom arginínu, ktorý je považovaný za viagru prírody, zlepšuje prietok krvi a vylučovanie mužského rastového hormónu, pozitívne vplýva na hustotu a pohyblivosť 
spermií
 • vplyvom na hladinu testosterónu a produkovaných spermií
 • modulačným účinkom na hladinu dopamínu

 • vysokou koncentráciou antioxidantov 

 

Špecifikom našej Moringy karibskej je jej pestovanie na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade snajprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.


 Ponúkame vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V pravú chvíľu ručne zberáme listy moringy, ktoré následne vysušujeme unikátnou metódou za dodržania všetkých hygienických noriem. Týmto spôsobom v našich produktoch udržiavame všetky výživové prvky, pôvodnú farbu a vôňu zázračného stromu moringa. Naše moringové stromy sú pestované podľa najprísnejších noriem pre organické poľnohospodárstvo a následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi. Počas sušenia, ktoré má za úlohu dostať vodu z listov čerstvej moringy, používame iba veľmi nízku teplotu do 42°C. Výsledkom je ešte výživnejšie list moringy než keby bol získaný iným spôsobom sušenia.


Druhou zložkou prípravku je Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) ovplyvňujúci hladinu mužského pohlavného hormónu – testosterónu. Testosterón ovplyvňuje fyzickú silu a výkonnosť, ako aj sexuálnu žiadostivosť a intenzitu erekcie. Účinnou látkou je protodioscín, steroidný saponín, ktorý zvyšuje prietok krvi v organizme. Protodioscín má vplyv na prekrvenie toporivých teliesok pohlavného orgánu a taktiež zvyšuje produkciu spermií a to v závislosti od jeho koncentrácie v sušenom preparáte. Účinok je výraznejší u osôb starších ako 40 rokov.


Treťou zložkou je extrakt sušeného koreňa rastliny Maca (Lepidum meyenii) dlhodobo používanej pre jej afrodiziakálne účinky. Je preukázané, že extrakt koreňa dodáva organizmu energiu, zvyšuje výkonnosť mozgu, vytrvalosť pri športe aj sexe. Maca pôsobí priaznivo na vyváženie hladiny pohlavných hormónov. Pozitívne pôsobí pri problémoch sprostatou, nedostatočnou tvorbou spermií a slabou erekciou.


Spojením uvedených troch zložiek vznikol unikátny rastlinný prípravok s potencovaným účinkom na mužské libido. Pravidelné užívanie zvyšuje významne sexuálnu kondíciu a celkový zdravotný stav. Garantované zloženie a kvalita preparátov z vynikajúcich zdrojov Vám môže zabezpečiť dokonalý zážitok z milovania.


Zloženie:

Moringa carribean, Tribulus terrestris, Lepidum meyenii


Dávkovanie:

2 kapsuly 2x denne (ráno a večer) po jedle, zapiť dostatočným množstvom vody (200 ml). Pri dodržaní odporúčanej dennej dávky je možné dlhodobé užívanie. Neboli popísané žiadne vedľajšie účinky užívania.


Pre maximalizáciu efektu odporúčame cyklovanie - po 2-3 mesiacoch mesiac užívať Moringa Caribbean - BLUE MORINGA FOR MEN (bez obsahu tribulus terrestris).


UPOZORNENIE: Ak bude produkt užívaný viac ako 6 mesiacov, odporúčané množstvo dennej dávky by malo byť znížené na polovicu.

Čo naši zákazníci hovoria o Moringe:

Moringu používame cca 1 rok celá rodina.Na imunitmy systém pôsobí veľmi pozitívne.Nás syn nebýva chorý. Vzorku moringi ktorú sme si mali možnosť vyskúšať ma zelenšiu farbu ako v porovnaní s tými ktoré sme vyskúšali doposial
— milos sarvas
Dobrý deň , Moringu caribbean sme odporúčali ako výživový doplnok v našej lekárni pre pacientov, ktorí užívali aj lieky na zvýšené hladiny cukrov v krvi. Zatiaľ sme to odskúšali na dvoch pacientkách, jedna pacientka mala cukor v hladine 8,0 mmol/l pomocou moringy si vylepšila na 5,6 mmol/l už za týždeň užívania dvakrát denne, samozrejme užívala aj lieky k tomu . Druha pacientka bola horšie na tom mal hladiny cukru v priemere 12,6 mmol/l , takisto sme nasadili ku liekovej liečbe moringu a hladiny išli na 6,0 mmol/l . V oboch prípadoch bol dlhodobý problém znížiť hladiny cukru aj napriek užívaniu liekov a hrozilo nasadenie inzulínovej liečby. Preto odporúčame vyskúšať Moringu práve takýmto pacientom ako prírodný doplnok k liekovej liečbe.
— Martin Lekáreň Apia
Ja som si moringu objednal asi pred 3-4 mesiacmi. Musím sa priznať, že naozaj pomohla, až som sám prekvapený. Mával som problémy ako už muži v mojom veku s prostatou. Po pár týždňoch užívania naozaj začali ustupovať. Ja osobne užívam tú moringa premium. Stojí to za to.
— Rudolf
Dnes som si objednal, odporučil mi ju môj lekár tak som zvedavý
— Luboš
Ahojte, som dost skeptik v týchto veciach, ale uznávam, že moringa ma prekvapila. Skutočne ani nie po dvoch týždnoch sa v mojom prípade mi začala čistit pleť. Nehovoriac o tom že šlo dole aj nejaké kilečko :) Dakujem
— Romana543

Ďalšie naše produkty

Moringa Caribbean 60 kapsúl BLUE MORINGA FOR MEN

Moringa Caribbean60 kapsúl BLUE MORINGA FOR MEN

POTENCOVANÝ ÚČINOK LISTOV ZO ZÁZRAČNÉHO STROMU S EXTRA DÁVKOU PRÁŠKU ZO SEMIEN MORINGY KARIBSKEJBlue..

60,00 €VIDEOGALÉRIA


FOTOGÁLERIA


NAJZAUJÍMAVEJŠIE ČLÁNKY

Moringa – použitie a účinky zázračného stromu

Mnohostranne využiteľnú univerzálnu rastlinu Moringa možno odporučiť každému, kto chce pokryť svoju dennú extra potrebu mnohých dôležitých vitamínov, ...

Listy moringy na podporu potencie

Moringa je už tradične odpoveďou na rôzne neduhy a ideálnym doplnkovým liekom k častým a závažnejším ochoreniam. Pre mužov sú problémy s erekciou a po...

Zelený bojovník proti únave

Vieme už, že moringa má množstvo účinných látok, vitamínov a antioxidantov. Často však nedokážeme superpotravinám a rastlinám bohatým na rôzne prospeš...

Odpoveď moringy na zákernú cukrovku

Je všeobecne známe, že z diabetického ochorenia sa stala celosvetová epidémia. Určite ste sa s týmto ochorením stretli aj vy, alebo váš blízky. Ľudia ...