Produkty

Naša spoločnosť ponúka iba produkty najvyššej kvality dopestované priamo v Karibiku. Narozdiel od iných dodávateľov a predajcov moringy vieme garantovať originálny pôvod a 100% kvalitu, nakoľko sme priamo jej výrobcom. Moringu pestujeme na vlastných plantážach na ostrove Svätá Lucia v Karibiku.

RNDr. Barbara Sviežená, PhD. „Ako nutričná špecialistka často vídam nedostatky v našej výžive. Pri analýze stravovania odhaľujem chýbajúce nutrienty, ktoré ovplyvňujú následne naše zdravie a vitalitu. Moringa karibská je efektívnym a jednoduchým riešením na doplnenie nedostatku vitamínov, minerálov ale aj antioxidantov. Presvedčila ma zložením, kvalitou ale najmä účinkami pri dlhodobom užívaní.” —RNDr. Barbara Sviežená, PhD.

Vianočné balíčky

Vianočný balíček pre muža

Vianočný elixír pre unikátneho muža, ktorý chce viac – pre zlepšenie potencie, energie, sily a vitality.

79,00 € 39,50 €

Vianočný balíček pre ženu

Exluzívne pre ženskú krásu, štíhlosť a vitalitu – unikátny PREMIUM doplnok so synergickým efektom pre viac energie, zdravia a zníženie apetítu.

79,00 € 39,50 €

Prášok a kapsule

60+40 kapsúl STANDARD

Prírodný multivitamín a multiminerál s unikátnymi aminokyselinami pre zvýšenie imunity, energie a celkového zdravia.

30,00 €

60 kapsúl BIO QUALITY

Prírodný bio-elixír so zelenou silou vitamínov, minerálov a antioxidantov pre povzbudenie vitality a energie.

45,00 €

Prášok 100 g

Extra dávka prírodných nutrientov do Vašich zelených smoothies a jedál pre ešte viac zdravia.

45,00 €

60 kapsúl PREMIUM

Elitný komplexný doplnok kľúčových nutrientov so synergickým efektom pre viac energie a zdravia, zníženie apetítu a štíhlosť.

60,00 €

60 kapsúl BLUE MORINGA FOR MEN

Extra elixír pre mužov s unikátnym účinkom na mužskú potenciu, plodnosť a kvalitu sexuálneho života.

60,00 €

60 kapsúl BLUE MORINGA FOR MEN TURBO

Triple unikát, ktorý prirodzeným spôsobom podporuje samoreguláciu testosterónu a zvýšenie libida.

65,00 €

Dia Moringa & Ginger Caribbean 60 kapsúl

Kapsule s obsahom čistého a vysoko kvalitného prášku z unikátnej kombinácie Moringy karibskej a Ďumbiera lekárskeho (zázvoru). Pestované bezpesticídnym organickým spôsobom na ostrove St. Lucia v Karibiku.

45,00 €

Ginger Caribbean 60 kapsúl

Kapsule s obsahom čistého a vysoko kvalitného zázvorového prášku. Zázvor pestovaný bezpesticídnym organickým spôsobom na ostrove St. Lucia v Karibiku.

35,00 €

Káva a čaj

Colombia supremo káva 100 g

Čerstvá káva z Kolumbie obohatená tropickou moringou z Karibiku, tvorí úžasnú harmóniu decentne kyslastej príchute, s jedinečnou tropickou arómou.

12,00 €

Zelená káva 100 g

Jemná vyvážená chuť Zelenej kávy s výťažkami Moringa Caribbean ...keď sa chudnutie stáva pôžitkom...

12,00 €

Čaj z listov 50 g

Plnosť živín, ktorými prekypuje tropická rastlinka Moringa Caribbean s liečivými účinkami, obohatí Váš organizmus viac, než si myslíte a viac, než by ste mohli predpokladať...

8,00 €

Čokoláda

Čokoláda s čiernymi ríbezľami 70g

Lahodná vitamínovo energická bomba, ktorá vás okamžite vzpruží na niekoľko hodín.

6,00 €

Čokoláda s jahodami 70g

Lahodná vitamínovo energická bomba, ktorá vás okamžite vzpruží na niekoľko hodín.

6,00 €

Čokoláda s malinami 70g

Lahodná vitamínovo energická bomba, ktorá vás okamžite vzpruží na niekoľko hodín.

6,00 €

Čokoláda s pomarančom 70g

Lahodná vitamínovo energická bomba, ktorá vás okamžite vzpruží na niekoľko hodín.

6,00 €

Čokoláda s višňami 70g

Lahodná vitamínovo energická bomba, ktorá vás okamžite vzpruží na niekoľko hodín.

6,00 €

Horká čokoláda bez cukru so stéviou 70g

Zdravá moringa-delikatessa pre milovníkov jedinečnej zeleno-horkej čokolády.

6,00 €

Kozmetika

MORINGA DREAM: Dámsky dezodorant

MORINGA DREAM je čisto prírodný dezodorant s nežnou vôňou levandule, litsei a bergamotu. Obsahuje olej zo semien Moringy priamo z Karibiku. Vôňa patrí medzi jemné dámske. Minimalistický dezodorant, ktorý zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Pre ženy, ktoré vedia čo chcú!

10,00 €

MORINGA VITALITY: Pánsky dezodorant

MORINGA VITALITY je čisto prírodný dezodorant s príjemnou pepermintovo-citrónovou vôňou a obsahom oleja zo semien Moringy priamo z Karibiku. Vôňa patrí medzi svieže pánske. Minimalistický dezodorant, ktorý zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. Pre aktívneho moderného muža.

10,00 €

MORINGA SEA: Tuhý šampón proti lupinám

MORINGA SEA zabraňuje tvorbe lupín na vlasovej pokožke. Unikátne zloženie prípravku spolu s tými najkvalitnejšími listami moringy predstavujú dokonalú harmóniu výživných zložiek pre vlasovú pokožku a jej celistvosť. Zabraňujú znovutvorbe lupín a svrbeniu pokožky. Pipravený ručne z čisto prírodných a organických ingrediencií pre zdravie Vašej pokožky a vlasov.

13,00 €

MORINGA TEA: Tuhý šampón na mastné vlasy

MORINGA TEA podporuje zdravie vlasovej pokožky. Prírodné zloženie spolu s tými najkvalitnejšími listami moringy jemne čistia vlasy a zanechávajú ich lesklé, zdravé a vyživené. Prírodné zložky a esenciálne oleje posilňujú vlasové folikuly, revitalizujú vlasy a prispievajú k rovnováhe vlasovej pokožky. Pipravený ručne z čisto prírodných a organických ingrediencií.

13,00 €

MORINGA UP! Tuhý šampón proti vypadávaniu vlasov

MORINGA UP! zabraňuje vypadávaniu a rednutiu vlasov. Unikátne zloženie a tie najkvalitnejšie listy moringy vytvárajú dokonalú súhru pre zjemnenie, posilnenie a výživu vlasov a vlasovej pokožky. Pipravený ručne z čisto prírodných a organických ingrediencií pre zdravie Vašej pokožky a vlasov.

13,00 €

JUST MORINGA: Olej proti lupinám a vypadávaniu vlasov

JUST MORINGA je kombináciou prírodných zložiek pre absolútnu a hĺbkovú regeneráciu vlasovej pokožky a vlasov. Zázrak, ktorý podporuje a vyživuje vlasové folikuly, zabraňuje vypadávaniu, podporuje rast vlasov a zdravie pokožky. Čisto prírodné esencie stimulujú revitalizáciu kože.

18,00 €

Dóza na tuhý vlasový šampón

Plechová dóza v rozmeroch tuhého šampónu na ochranu pred vlhkom.

3,00 €

VIDEOGALÉRIA


FOTOGÁLERIA


NAJZAUJÍMAVEJŠIE ČLÁNKY

Moringa – použitie a účinky zázračného stromu

Mnohostranne využiteľnú univerzálnu rastlinu Moringa možno odporučiť každému, kto chce pokryť svoju dennú extra potrebu mnohých dôležitých vitamínov, ...

Listy moringy na podporu potencie

Moringa je už tradične odpoveďou na rôzne neduhy a ideálnym doplnkovým liekom k častým a závažnejším ochoreniam. Pre mužov sú problémy s erekciou a po...

Zelený bojovník proti únave

Vieme už, že moringa má množstvo účinných látok, vitamínov a antioxidantov. Často však nedokážeme superpotravinám a rastlinám bohatým na rôzne prospeš...

Odpoveď moringy na zákernú cukrovku

Je všeobecne známe, že z diabetického ochorenia sa stala celosvetová epidémia. Určite ste sa s týmto ochorením stretli aj vy, alebo váš blízky. Ľudia ...