Moringa Deep: Čistiaci pleťový gél

Moringa Deep je predpokladom zdravej a krásnej pleti. Len čistá pleť môže vstrebať účinné látky zo sér a krémov, v opačnom prípade sa pleť zanáša a zapaľuje. Skúste zbaviť svoju pleť nečistôt prírodným spôsobom pre jej trvalú žiarivosť a mladosť.
Dostupnosť: na sklade     Hodnotenie:
  • Cena: 16,00 €

  • (Bez DPH: 13,33 €)
ks
EAN: 4260568521515    
Moringu používame cca 1 rok celá rodina.Na imunitmy systém pôsobí veľmi pozitívne.Nás syn nebýva chorý. Vzorku moringi ktorú sme si mali možnosť vyskúšať ma zelenšiu farbu ako v... čítať ďalej »
— milos sarvas
Dobrý deň , Moringu caribbean sme odporúčali ako výživový doplnok v našej lekárni pre pacientov, ktorí užívali aj lieky na zvýšené hladiny cukrov v krvi. Zatiaľ sme to odskúšali... čítať ďalej »
— Martin Lekáreň Apia


Čistiaci olej Moringa Deep očistí Vašu pleť bez toho, aby sa narušil jej prirodzený ochranný filter. Vyčistí póry dôkladne, ale šetrne. Pri dlhodobom užívaní gélu bude Vaše pleť dostatočne hydratovaná a jemná.

Čistiaci gél pozostáva z olejovej fázy, ktorá vytvára jemnú emulziu po kontakte s vodou. Vďaka tejto fáze dochádza k rozpusteniu nečistôt nerozpustných vo vode.

Základom čistiaceho gélu Moringa Deep je mandľový olej, ktorý je vhodný pre všetky typy pleti a je nízkoalergénny. Má ukľudňujúce a hydratačné účinky, spomaľuje starnutie a je vynikajúci aj pre citlivú pleť. Súčasťou oleja je aj extrakt z listov moringy, ktoré obsahujú významné množstvo tanínov, saponínov a alkaloidov, majú anti-aging efekt a vyživujú pokožku masírovaného miesta.

Gél je balený do inovatívnych airless dávkovačov. Tie zabraňujú kontaktu výrobku so vzduchom, zabezpečujú presné dávkovanie aj nanášanie a zabraňujú kontaminácii baktériami a plesňami.

Použitie: Aplikujte malé množstvo gélu na prsty rúk a naneste bezprostredne na navlhčenú pleť na tvári. Masírujte krúživými pohybmi, následne opláchnite vlažnou vodou. Po aplikácii naneste vhodný krém.

Skladovanie: Pre zachovanie kvality skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Hmotnosť: 30 mL

Zloženie: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Sucrose Laurate, Moringa Oleifera Leaf Extract, Aurantium Dulcis Fruit Water, Cymbopogon Martini Oil, Coffea Arabica Seed Oil, Foeniculum Vulgare Dulce Oil, Tocopherol, *Limonene, *Geraniol, *Linalool
*vyskytujúce sa v prírodných siliciach

Ďalšie informácie: Obsah zložiek prírodného pôvodu: 100%. Tento produkt neobsahuje žiadne konzervanty, syntetické parfumy či ropné deriváty.

Čo naši zákazníci hovoria o Moringe:

Moringu používame cca 1 rok celá rodina.Na imunitmy systém pôsobí veľmi pozitívne.Nás syn nebýva chorý. Vzorku moringi ktorú sme si mali možnosť vyskúšať ma zelenšiu farbu ako v porovnaní s tými ktoré sme vyskúšali doposial
— milos sarvas
Dobrý deň , Moringu caribbean sme odporúčali ako výživový doplnok v našej lekárni pre pacientov, ktorí užívali aj lieky na zvýšené hladiny cukrov v krvi. Zatiaľ sme to odskúšali na dvoch pacientkách, jedna pacientka mala cukor v hladine 8,0 mmol/l pomocou moringy si vylepšila na 5,6 mmol/l už za týždeň užívania dvakrát denne, samozrejme užívala aj lieky k tomu . Druha pacientka bola horšie na tom mal hladiny cukru v priemere 12,6 mmol/l , takisto sme nasadili ku liekovej liečbe moringu a hladiny išli na 6,0 mmol/l . V oboch prípadoch bol dlhodobý problém znížiť hladiny cukru aj napriek užívaniu liekov a hrozilo nasadenie inzulínovej liečby. Preto odporúčame vyskúšať Moringu práve takýmto pacientom ako prírodný doplnok k liekovej liečbe.
— Martin Lekáreň Apia
Ja som si moringu objednal asi pred 3-4 mesiacmi. Musím sa priznať, že naozaj pomohla, až som sám prekvapený. Mával som problémy ako už muži v mojom veku s prostatou. Po pár týždňoch užívania naozaj začali ustupovať. Ja osobne užívam tú moringa premium. Stojí to za to.
— Rudolf
Dnes som si objednal, odporučil mi ju môj lekár tak som zvedavý
— Luboš
Ahojte, som dost skeptik v týchto veciach, ale uznávam, že moringa ma prekvapila. Skutočne ani nie po dvoch týždnoch sa v mojom prípade mi začala čistit pleť. Nehovoriac o tom že šlo dole aj nejaké kilečko :) Dakujem
— Romana543


VIDEOGALÉRIA


FOTOGÁLERIA


NAJZAUJÍMAVEJŠIE ČLÁNKY

Moringa – použitie a účinky zázračného stromu

Mnohostranne využiteľnú univerzálnu rastlinu Moringa možno odporučiť každému, kto chce pokryť svoju dennú extra potrebu mnohých dôležitých vitamínov, ...

Listy moringy na podporu potencie

Moringa je už tradične odpoveďou na rôzne neduhy a ideálnym doplnkovým liekom k častým a závažnejším ochoreniam. Pre mužov sú problémy s erekciou a po...

Zelený bojovník proti únave

Vieme už, že moringa má množstvo účinných látok, vitamínov a antioxidantov. Často však nedokážeme superpotravinám a rastlinám bohatým na rôzne prospeš...

Odpoveď moringy na zákernú cukrovku

Je všeobecne známe, že z diabetického ochorenia sa stala celosvetová epidémia. Určite ste sa s týmto ochorením stretli aj vy, alebo váš blízky. Ľudia ...