Diskusné fórum


Jarmila 22. 1. 2017, 10:16
Som lekárka, moringu som v priebehu posledného polroka s úspechom podala ako účinnú doplnkovú liečbu pri zdravotných
problémoch rôzneho druhu mojich príbuzných a priateľov ako aj
pri únavových syndrómoch nejasnej príčiny. Odkedy som sa o nej
dozvedela a vyskúšala ju, nekupujeme žiadne iné výživové doplnky.
Myslím si, že je vhodná najmä pre ľudí oslabených akútnou alebo chronickou chorobou, starších ľudí a vegánov. Pre obsah vitamínu K by som ju však nedoporučila pacientom, ktorí užívajú liek Warfarin, event. ak by ju naozaj pravidelne užívali a dal by sa očakávať stabilný a pravidelný prísun vitaminu K, boli by určite aspoň spočiatku potrebné častejšie kontroly účinnosti liečby Warfarinom/ INR/.
Lydia /50rokov/ 21. 1. 2017, 16:39
Moringu caribbean beriem dlhodobo - 2 rok, pomohla mi znížiť cukor a cholesterol. Upravilo sa mi trávenie a problémy so stolicou. Celkovo sa mi s Moringa caribbean zlepšila imunita, mám viac energie a nepoznám čo je únava.
milos sarvas 12. 12. 2016, 20:13
Moringu používame cca 1 rok celá rodina.Na imunitmy systém pôsobí veľmi pozitívne.Nás syn nebýva chorý. Vzorku moringi ktorú sme si mali možnosť vyskúšať ma zelenšiu farbu ako v porovnaní s tými ktoré
sme vyskúšali doposial
Martin Lekáreň Apia 28. 6. 2016, 15:56
Dobrý deň , Moringu caribbean sme odporúčali ako výživový doplnok v našej lekárni pre pacientov, ktorí užívali aj lieky na zvýšené hladiny cukrov v krvi.
Zatiaľ sme to odskúšali na dvoch pacientkách, jedna pacientka mala cukor v hladine 8,0 mmol/l pomocou moringy si vylepšila na 5,6 mmol/l už za týždeň užívania dvakrát denne, samozrejme užívala aj lieky k tomu . Druha pacientka bola horšie na tom mal hladiny cukru v priemere 12,6 mmol/l , takisto sme nasadili ku liekovej liečbe moringu a hladiny išli na 6,0 mmol/l . V oboch prípadoch bol dlhodobý problém znížiť hladiny cukru aj napriek užívaniu liekov a hrozilo nasadenie inzulínovej liečby.
Preto odporúčame vyskúšať Moringu práve takýmto pacientom ako prírodný doplnok k liekovej liečbe.
jankazaj855 2. 3. 2016, 20:07
Pozdravujem,
Musím reagovať na pána Štefana. Nepopieram, že som klientkou a spokojnou. Nevidím nič zlé v tom, že si ju pomenovali veď ju pestujú v Karibiku a tak je dosť logické, že sa tak volá. Čo sa týka štúdií, ktoré tu uvádzate všeliek to samozrejme nie je, ale dokáže skutočne pomôcť pri mnohých problémoch. Ja som laktačnou poradkyňou niekoľko rokov a nie jedna mamička mi dodnes ďakuje za pomoc a nie je tajomstvom, že nám pomohla práve moringa. Takže je pre mňa veľmi divné, že človek, ktorý nikdy tento produkt nevyskúšal a nemá osobné skúsenosti píše do recenzií takéto veci. Podla mňa sú recenzie skôr o osobných skúsenostiach.
Pekný deň
Stefan 1. 3. 2016, 10:36
Takze som sa dnes dostal na Vasu stranku a pociatocnu skeptiku mi prebili vsetky presvedcive argumenty, ktore na nej predkladate. Nastastie, este predtym, ako by som to zacal sirit medzi mojimi znamymi, som mal ten rozum a pozrel sa na zahranicne fora. Z nespocetne viac skusenosti, nez tu uvadzate Vy, nikto neuvadza ziadne "zazracne" ucinky. Su dokonca podrobne studie: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4490473/
https://www.mskcc.org/cancer-care/integrative-medicine/herbs/moringa-oleifera
http://actamedicaphilippina.com.ph/sites/default/files/fulltexts/vol-47-no-3-effect.pdf
Ano, nehovoriac dokonca o tom, ze Karibskou ste si ju zjavne nazvali Vy sami, kedze v zahranici ju tak nenazyvaju, maximalne zopar dalsich stranok, co ju predava za take ceny, ako Vy. Ak obsahuje tie latky, co ma, urcite ma pozitivny dopad na zdravie, urcite vsak nie hodny tej ceny, co za nu pytate. Ludia, dajte si radsej cerstvu zeleninu, ovocie, caj, bylinky, korene, hocico co mame aj tu na Slovensku, len nenalette takymto "marketingovym magom".
A ano, som velmi zvedavy, ci aj tuto referenciu nechate na stranke. Ak nie, bude lahko pochopitelne, preco nemate ani jedno negativum. Dakujem za pozornost.
Jarka Bartos, konateľka Moringa Caribbean, s.r.o. 22. 3. 2016, 12:43
Dobrý deň pán Štefan,
ďakujeme za Váš kritický príspevok. Zamýšľam sa nad tým prečo by sme ho mali odstrániť alebo nezverejniť. Kým sme sa rozhodli pustiť do nášho projektu Moringa Caribbean, prečítali sme si aj my podobné prispevky ako uvádzate. Napriek tomu sme sa do nášho projektu pustili naplno a začali sme sami Moringu Caribbean pestovať.
Neviem, kde je problém, keď ju nazývame Moringa Caribbean a budujeme si našu vlastnú značku.
Zamysleli ste sa pri kúpe výživových doplnkov odkiaľ pochádzajú, ako sú spracovávané, aké látky reálne obsahujú? Ak nie, potom je jasné prečo Vás dráždi naša vysoká cena. Moringa je uznávaná na celom svete - od Indie, cez Dominikánsku republiku, Kubu, USA, Nemecko, Škandináviu až po v neposlednom rade Rakúsko. Nás Moringa Caribbean presvedčila. A tak isto aj ďalšie nespočetné množstvo ľudí, ktorí ju užívajú a sú veľmi spokojní.
Alex 29. 1. 2016, 20:53
S moringou caribbean som velmi spokojna,pomaha synovi zvladat alergiu,lacnejsie verzie moringy mu sposobovali problemy.dakujem za rychle dodanie a super servis
Rudolf 21. 1. 2016, 11:48
Ja som si moringu objednal asi pred 3-4 mesiacmi. Musím sa priznať, že naozaj pomohla, až som sám prekvapený. Mával som problémy ako už muži v mojom veku s prostatou. Po pár týždňoch užívania naozaj začali ustupovať. Ja osobne užívam tú moringa premium. Stojí to za to.
Laura 19. 1. 2016, 08:41
Ahojte, musím napísať svoju skúsenosť s moringou. Doporučila mi ju moja laktačná poradkyňa. Najprv som tomu veľmi neverila lebo dnes je toho zeleného strašne veľa a každý tvrdí, že to jeho je to pravé. Ale kedže mi moja poradkyňa dosť pomohla a verím jej a na druhej strane čo matka neurobí pre svoje dieťa, objednala som si Bio quality a čakala čo nastane. Mliečka sme už mali málo a vyskúšali sme snáď všetky babské recepty. Moringa prišla a verte neverte naozaj sa mi začalo mliečko tvoriť oveľa viac.Dá sa povedať, že už som stála zákazníčka :D Takže môžem len odporúčať.
Luboš 19. 1. 2016, 08:34
Dnes som si objednal, odporučil mi ju môj lekár tak som zvedavý
Jan 19. 1. 2016, 08:30
Som veľmi spokojný. Mám problémy s prostatou, už teda mám na to vek. Manželka mi objednala od vás moringu. Je pravda, že prvé príznaky uvolnenia sa prejavili asi 3 mesiace po užívaní. Ale dnes môžem povedať že sa cítim oveľa lepšie a netrpím nepríjemnými problémami. Odporúčam
Romana543 5. 1. 2016, 09:20
Ahojte, som dost skeptik v týchto veciach, ale uznávam, že moringa ma prekvapila. Skutočne ani nie po dvoch týždnoch sa v mojom prípade mi začala čistit pleť. Nehovoriac o tom že šlo dole aj nejaké kilečko :) Dakujem
BobO123 3. 1. 2016, 07:19
Ľudia odporúčam :) super rastlinka :) Vyskúšal som už veľa doplnkov výživy. Nemám žiadny problém ale kedže v dnešnom svete máme málo výživnú stravu môj názor je že vitamíny musíme nejak doplniť. Väčšinou som si kupoval kombinácie doplnkov. Teraz mi to všetko zabezpečí Moringa. Takže aj ušetrím aj to pohodlnejšie. Niekde som tu čítal, že je drahá. Vidno, že si reálne nekupujte výživové doplnky. Ja som mesačne dával cez 70 eur za doplnky stravy. A nie nebolo mi to ľúto lebo predsa ide o moje zdravie. :)
Lilo435 2. 1. 2016, 07:22
Ahojte, no objednal som uvídme :D
Marek 20. 12. 2015, 07:21
Dlhodobo som mal problémy s cholesterolom, známy mi odporúčal Moringu a naozaj pomohla. Vrelo odporúčam.
Julius 13. 12. 2015, 06:46
Dakujeme za doručenie moringy. Sme s nou velmi spokojný. Odporúčame aj dalej.
Janka 10. 12. 2015, 08:32
Moringu Karibskú užívam už takmer rok. S kvalitou som veľmi spokojná. Taktiež ju odporúčam svojim zákazníčkam a známym.
Ivet666 9. 12. 2015, 19:29
Dnes mi moringa prišla :) Chválim super servis :)
Jozef G. 7. 12. 2015, 16:20
Moja manželka si moringu Premium objednala asi pred dvoma mesiacmi. Úprimne bol som dosť skeptický. Ale naozaj po pár týždnoch sa jej zdravotný stav zlepšil. Dokonca som ju začal užívať aj ja čo už je čo povedať. Mám problémy s prostatou a po mesiaci užívania je to fakt lepšie.
Ivet666 6. 12. 2015, 12:12
Dnes som si ju objednala prvý krát, tak som zvedavá. Odporučila mi ju moja lekárka tak to už o niečom svedčí.

Pridajte Vašu skúsenosť s Moringou

* - povinné