Nový eshop Moringa Caribbean!

Vážení zákazníci, 21.6. sme aktivovali nový eshop. Pre prihlásenie už registrovaných zákazníkov do eshopu si prosím dajte požiadať o resetovanie hesla.

O nás​

Ako to celé začalo

Snívať o dovolenke na Barbadose a skončiť na Sv. Lucii? To je také naše! Stačila sekunda nepozornosti, tri chybné letenky, jeden let do „neznáma“ a potom už len vášeň na celý život.

Z pôvodného “nikdy necestovať na to isté miesto dvakrát” sa nám práve to jedno stalo osudným. Našli sme náš druhý domov… a “zelený karibský všeliek”!

Domáci ho ponúkali doslova na každom kroku, prezývali ho aj ako strom zázrakov a vyzdvihovali jeho pozoruhodné účinky na zdravie. Vtedy sme ani netušili, že práve tri chybne zakúpené letenky a jedna zelená rastlina nám doslova zmenia život.

Referencia zdroj Heuréka

Osobná skúsenosť zvíťazila

Boli sme zvedaví, a tak sme sa pustili do početných analýz, rozborov vzoriek Úradom verejného zdravotníctva, testovania a následného sumarizovania výsledkov, ktoré skutočne predčili naše očakávania.

Blahodárny vplyv moringy na organizmus, krásu, vitalitu a celkové zdravie nás očarili natoľko, že sme sa na ostrove rozhodli založiť plantáž a tento „zázrak prírody“ priniesť aj na Slovensko.

Komunikácia s domorodcami a postupné pochopenie ich životnej filozofie sa stalo naším poslaním, ktorý sme zhmotnili tak v podobe doplnkov výživy ako i kozmetických produktov. Moringa Caribbean existuje na trhu so širokou škálou výživových doplnkov už niekoľko rokov.

Jedna z našich ciest na plantáže v Karibiku

Moringu pestujeme na vlastných platážach priamo na ostrove Svätá Lucia

Na ostrove Svätá Lucia, sme sa rozhodli založiť vlastné plantáže s Moringou. Našli sme ideálne miesto s ideálnou pôdou.

Karibik je známy tým, že jeho pôda je vulkanická teda o to viac živín naša Moringa obsahuje.

Kým sme sa, ale dostali k samotnému sadeniu Moringy dalo nám to veľa práce. Plantáže sme museli vyčistiť a upraviť pre pestovanie. Nakoniec sme, ale všetko zvládli a takto vyzeralo sadenie našich prvých Moríng.

Moringu pestujeme na vlastných plantážach na krásnom ostrove Svätá Lucia v Karibiku a následne vyrábame na Slovensku.

Prírodné
zloženie

Slovenský
produkt

Vedecky
overený

Obsahuje
100% Moringu

rokov
na trhu
zákazníkov
počas nášho pôsobenia
%
zákazníkov odporúča

Naši partneri

Naše produkty najdete aj na:

Máte otázky?

Sledujte svoju objednávku

Neviete v akom stave je vaša objednávka?

Obchodné podmienky

Prečítajte si viac o našich konkrétnych podmienkach predaja.

Nákupný košík
Návrat hore