O nás​

Moringa Caribbean

Spoločnosť Moringa Caribbean

Spoločnosť Moringa Caribbean, s.r.o., založená v roku 2015, sa zrodila z inšpirácie dovolenkou a z objavu úžasnej rastliny – moringy. Dnes sme popredným výrobcom a distribútorom produktov z moringy najvyššej kvality.

Výnimočná kvalita, overený pôvod

Naše produkty sú známe svojou exkluzivitou a špičkovou kvalitou. Moringu pestujeme na vlastných plantážach na slnečnom ostrove Svätá Lucia v Karibiku a následne ju spracovávame na Slovensku. Pôvod a 100% kvalitu našich produktov zaručujú nezávislé medzinárodné analýzy a štúdie.

Široký výber pre vaše potreby

Ponúkame rozsiahly sortiment produktov z moringy, ktorý uspokojí potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. U nás nájdete moringu v rôznych formách – od kapsúl a prášku cez čaje až po kozmetiku.

Rýchle, bezplatné a dostupné

Dbáme na to, aby ste mali naše produkty na dosah ruky. Nájdete ich v známych sieťach lekárni a obchodov po celom Slovensku. Zaručujeme rýchle dodanie a bezplatné doručenie pre maximálne pohodlie. Navyše vám ponúkame výhodné ceny, aby ste si výnimočnú kvalitu Moringa Caribbean mohli dopriať bez kompromisov.

Zdravie a pohoda s moringou

Sme presvedčení, že vášeň pre moringu a oddanosť kvalite nám umožňujú prinášať vám vynikajúce produkty, ktoré obohatia váš životný štýl a pozitívne ovplyvnia vaše zdravie.

Vyberte si Moringa Caribbean a objavte silu moringy na vlastnej koži!

rokov
na trhu
+
zákazníkov počas nášho pôsobenia
%
zákazníkov odporúča

Ako to celé začalo

Snívať o dovolenke na Barbadose a skončiť na Sv. Lucii? To je také naše! Stačila sekunda nepozornosti, tri chybné letenky, jeden let do „neznáma“ a potom už len vášeň na celý život.

Z pôvodného “nikdy necestovať na to isté miesto dvakrát” sa nám práve to jedno stalo osudným. Našli sme náš druhý domov… a “zelený karibský všeliek”!

Domáci ho ponúkali doslova na každom kroku, prezývali ho aj ako strom zázrakov a vyzdvihovali jeho pozoruhodné účinky na zdravie. Vtedy sme ani netušili, že práve tri chybne zakúpené letenky a jedna zelená rastlina nám doslova zmenia život.

Referencia zdroj Heuréka

Osobná skúsenosť zvíťazila

Boli sme zvedaví, a tak sme sa pustili do početných analýz, rozborov vzoriek Úradom verejného zdravotníctva, testovania a následného sumarizovania výsledkov, ktoré skutočne predčili naše očakávania.

Blahodárny vplyv moringy na organizmus, krásu, vitalitu a celkové zdravie nás očarili natoľko, že sme sa na ostrove rozhodli založiť plantáž a tento „zázrak prírody“ priniesť aj na Slovensko.

Komunikácia s domorodcami a postupné pochopenie ich životnej filozofie sa stalo naším poslaním, ktorý sme zhmotnili tak v podobe doplnkov výživy ako i kozmetických produktov. Moringa Caribbean existuje na trhu so širokou škálou výživových doplnkov už niekoľko rokov.

Jedna z našich ciest na plantáže v Karibiku

Moringu pestujeme na vlastných plantážach priamo na ostrove Svätá Lucia

Na ostrove Svätá Lucia, sme sa rozhodli založiť vlastné plantáže s Moringou. Našli sme ideálne miesto s ideálnou pôdou.

Karibik je známy tým, že jeho pôda je vulkanická teda o to viac živín naša Moringa obsahuje.

Kým sme sa, ale dostali k samotnému sadeniu Moringy dalo nám to veľa práce. Plantáže sme museli vyčistiť a upraviť pre pestovanie. Nakoniec sme, ale všetko zvládli a takto vyzeralo sadenie našich prvých Moríng.

Moringu pestujeme na vlastných plantážach na krásnom ostrove Svätá Lucia v Karibiku a následne vyrábame na Slovensku.

Prírodné
zloženie

Slovenský
produkt

Vedecky
overený

Obsahuje
100% Moringu

Naši partneri

Naše produkty najdete aj na:

Máte otázky?

Sledujte svoju objednávku

Neviete v akom stave je vaša objednávka?

Obchodné podmienky

Prečítajte si viac o našich konkrétnych podmienkach predaja.

Nákupný košík
Návrat hore