10 dôvodov pre používanie pleťovej kozmetiky s moringou

10 dôvodov pre používanie pleťovej kozmetiky s moringou

O účinku prírodných pleťových krémov by sa dalo písať veľa. Naše anti-aging produkty určené pre zrelú pleť obsahujú tie najkvalitnejšie zložky a spolu s extraktom z moringových listov prinášajú veľmi skoro cielené výsledky.

Hydratačné a detoxikačné účinky Moringy pomáhajú neutralizovať účinky škodlivín, predchádzať a redukovať tvorbu vrások, spomaľovať starnutie, čo je podmienené hĺbkovou výživou pokožky.

Aké sú teda dôvody pre výber našich pleťových krémov s moringou?

  1. Antioxidačné účinky: vysoká antioxidačná kapacita pomáha pri ochrane kožných buniek pred fotožiarením a pôsobením nevhodných látok ako sú ťažké kovy a najrôznejšie toxíny. Medzi prítomné antioxidačné látky patria kaempferol, zeatín, kvercetín, rutín, kyselina chlorogénová a beta-sitosterol.
  2. Protizápalové účinky: extrakt moringy napomáha pri tlmení prebiehajúcich zápalov, či už na lokálnej alebo vnútornej úrovni. Zápalové ložiská v pokožke, aj keď mikroskopické, sú koreňom nepeknej podráždenej kože so sklonom k akné.
  3. Anti-aging účinok: kozmetika s moringou minimalizuje prejavy starnutia kože, zabraňuje jej dehydratácii, vyživuje ju a znierňuje podráždenie.
  4. Antimikrobiálny účinok: pleťové čistiace vody používané spolu s krémami majú vysoký čistiaci efekt a zabraňuje mikrobiálnemu pôsobeniu.
  5. Hydratačný účinok na pokožku.
  6. Prítomnosť vitamínu A: zvýrazňuje antioxidačný efekt, eliminuje vplyv UV žiarenia, zabraňuje strate kolagénu a priaznivo vplýva na liečbu akné
  7. Vitamín C stimuluje tvorbu kolagénu.
  8. Vitamín E je známym antioxidantom s overenými účinkami a moringa disponuje týmto nutrientom vo vysokej miere. Vitamín E eliminuje vplyv slnečného žiarenia, a pleťové krémy s extraktom moringy majú aj ochranný efekt.
  9. Asi najznámejšou anti-aging zložkou je zeatín, s účinkom na spomalenie starnutia.
  10. V neposlednom rade treba spomenúť fytohormóny napomáhajúce regenerácii kožných buniek a lepšiemu zvládaniu oxidačného a environmentálneho stresu.
Nákupný košík
Návrat hore