Ako sa zbaviť prechladnutia s Moringou

Ako sa zbaviť prechladnutia s Moringou

Hovorí sa, že neliečená nádcha trvá 7 dní a liečená týždeň. Spôsobujú ju vírusy a sprievodným symptómom okrem upchatého nosa je slabosť, ospalosť, znížený výkon, nechutenstvo a bolesti, či „škrabanie“ v krku. Pravdepodobne ste už prečítali všetko o posilovaní imunity, čo má obrovský význam ešte pred prepuknutím choroby. Čo však robiť, keď je už nádcha tu?!

Existujú spôsoby, ako priebeh ochorenia a jeho dĺžku skrátiť. Osvedčil sa zvýšený príjem vitamínu C. Ak nestačí denná dávka vo forme zeleniny a ovocia, nebojte sa obzrieť po prírodných doplnkoch. Liečbu urýchli aj dostatočný príjem tekutín – ideálne vo forme bylinného čaju s medom. Výluh plný antioxidantov spolu s antibakteriálne pôsobiacim medom, je ideálnou domácou liečbou. Prísun zinku sa podľa medicínskych výskumov tiež ukazuje ako výborný nápad pre skrátenie trvania ochorenia. Dôležité je však nezabúdať ani na meď.

Ako všetky tieto nutrienty dostať do tela v jednej dávke? Účinným prírodným výživovým doplnkom je naša Moringa Caribbean! Prášok zo šetrne sušených listov obsahuje vysoké množstvo vitamínu C, ale aj zinku a medi! Moringa je zdrojom 46-tich prírodných antioxidantov. Čaj z listov moringy sa považuje za účinnejší zdroj antioxidantov ako iné bylinné čaje. Potvrdený je aj antimikrobiálny a antivirálny efekt a vplyv na povzbudenie imunitných procesov. Pri dlhodobom užívaní Vás bude nádcha oblúkom obchádzať!

Nákupný košík
Návrat hore