Moringa nepriateľ únavy

Moringa nepriateľ únavy

Najprv to bola chvíľková vyčerpanosť , neskôr jarná potom letná a nakoniec sa z nej stala únava chronická. Únava je odpoveď nášho organizmu na fyzickú a psychickú záťaž. Samozrejme aj táto normálna únava môže byť chorobná, pokiaľ sa stane chronickou. Dlhodobá únava môže byť dôsledok životného štýlu, ale môže mať taktiež súvislosť  s nejakým ochorením, preto je potrebné venovať jej patričnú pozornosť. Neustála únava dokáže potrápiť každého z nás. Ako s ňou zatočiť?

Zdravý spánok

Dostatočný spánok je pre zdravé fungovanie nášho organizmu veľmi dôležitý. Optimálny spánok by mal trvať osem hodín. Sviežosť počas dňa sa dá udržať aj so šiestimi hodinami spánku, avšak nie dlhodobo. Pokiaľ nemáte dostatok zdravého spánku, nemôžete sa cítiť sviežo. Napriek tomu, že efektivita práce po dobrom spánku je lepšia, mnoho ľudí s problémom chronickej únavy pracuje dlho do noci.

Odpoveďou je Moringa Karibská

Moringa, funguje ako životobudič. Má vysoký obsah vitamínu A a železa ,ktoré účinne bojujú proti neustálej únave a celkovej vyčerpanosti organizmu. Vitamín A a železo prispievajú k tvorbe červených krviniek a hemoglobínu zodpovedných za správny obeh kyslíka v ľudskom tele. Pokiaľ máte nedostatok vaše telo sa musí viac namáhať, aby dostalo potrebnú energiu, čoho následkom je pocit malátnosti a únavy.

Moringa, je vhodná aj pre vegánov, vegetariánov ktorí z dôvodu rozdielnej stravy potrebujú doplniť nedostatok železa.

Moringa, je vhodná taktiež aj na očistu a celkovú podporu organizmu. Častokrát sa môže stať , že pociťujete únavu v dôsledku zanesenia organizmu. Vtedy je ideálny čas práve na detoxikáciu. Moringa, obsahuje 13 dôležitých vitamínov a minerálnych látok- vitamín B6, ktorý “opravuje” poškodené bunky; vysoká koncentrácia minerálov urýchľuje detoxikáciu tvorbou energie; vláknina prečistí črevá, upravuje črevnú mikroflóru; vitamín B6 zabezpečuje očistu pečene, aby sa táto mohla lepšie zbavovať nahromadených toxínov.

Nákupný košík
Návrat hore