Moringa proti diabetu a vysokému krvnému tlaku

Moringa proti diabetu a vysokému krvnému tlaku

Kvôli vysokým hladinám stresu miliónom dospelých ročne diagnostikujú vysoký tlak či cukrovkou. Problém sa taktiež vyskytuje u detí: diabetes 1. typu postihuje 1 zo 400 detí a adolescentov.

Pacientovo telo neprodukuje dostatočné množstvo inzulínu, ktorý je potrebný na premenu glukózy na energiu. Následné hromadenie glukózy môže viesť k ďalším komplikáciám. Podľa Americkej asociácie diabetu (American Diabetes Association – ADA) má až 25,8 milióna detí a dospelých v Spojených štátoch amerických cukrovku.

Tlak na steny ciev pacientov, ktorí trpia vysokým krvným tlakom (čo predstavuje tretinu dospelých), je stale vyšší ako u ostatnej časti populácie. Vysoký tlak je hlavným dôvodom úmrtia v rozvinutých krajinách sveta, a vníma sa ako chronická choroba, ktorá spôsobuje vážnejšie choroby, ako napríklad infarkt myokardu alebo mŕtvica.

Zdravá životospráva a správne cvičenie a výživa môžu pomôcť výrazne znížiť riziko tým, ktorí trpia cukrovkou alebo vysokým krvným tlakom.

Moringu používajú diabetici aj pacienti s vysokým krvným tlakom s pozitívnymi výsledkami. Je to skutočne superpotravina, ktorá obsahuje pravé živiny na udržanie krvného tlaku v zdravých mierach a podporuje diabetikov svojimi výnimočnými nutričnými hodnotami.

Tu je dôvod.

Moringa obsahuje:

  • vitamín C, ktorý podporuje prirodzenú produkciu oxidu dusnatého, ktorý umožňuje správne fungovanie ciev, a ktorý dokáže zabrániť vzniku šedého zápalu spôsobeného cukrovkou
  • Vápnik, ktorý uvoľňuje svaly
  • Štvornásobok množstva draslíka v porovnaní s banánmi (na rovnakú hmotnosť), ktorý pomáha znižovať obsah sodíka v tele, čím znižuje krvný tlak
  • Horčík, zinok a vitamín E, ktoré podporujú uvoľnenie jemných svalov ciev
  • Vitamín D, ktorý je nepostrádateľný pre správnu tvorbu inzulínu v podžalúdkovej žľaze
  • Vitamín A, antioxidant, ktorý znižuje riziko slepoty spôsobenej cukrovkou
  • Vitamín B, ktorý sa spája s efektívnou liečbou diabetickej neuropatie
  • Ďalších viac ako 90 živín a 46 antioxidantov, ktoré podporujú zdravie a dobrý pocit

Naša Moringa je bezpečná a úplne prírodná, a preto ju môžu užívať dospelí aj deti bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Pri pravideľnom užívaní Moringa podporuje zdravéhladiny cukru v krvi a funguje ako nutričná podpora diabetikov.

Ak trpíte cukrovkou alebo vysokým krvným tlakom, odporúčame konzumáciu moringy.

Nákupný košík
Návrat hore