Očkovanie proti chrípke alebo Moringa?

Očkovanie proti chrípke alebo Moringa?

S príchodom jesenných a zimných dní nás ohrozujú mnohé choroby a virózy. Asi najobávanejšou je práve chrípka nielen pre jej nepríjemný priebeh, ale aj pravdepodobné komplikácie.

Proti chrípke sú dostupné vakcíny. Ich zmysel spočíva v prevencii alebo zmiernení priebehu ochorenia. Názory na očkovanie sa rôznia, často sú predmetom aj ostrých diskusií. Mnohí odborníci očkovanie odporúčajú, ďalší nás skôr vystríhajú pre vedľajšie účinky. Účinnosť očkovania proti chrípke závisí vždy od našej imunity. Či už sa teda rozhodneme očkovať, alebo nie, pracujme na svojej imunite každý deň.

Posilňujme svoj imunitný systém správnou životosprávou, otužovaním a dostatočným príjmom vitamínov a antioxidantov. Práve pri tom vám môže napomôcť aj naša Moringa Caribbean. Moringa je zdrojom 46-tich prírodných antioxidantov. Medzi top antioxidanty patria – vitamín A, vitamín C, E, a zinok – a všetky sú prítomné v tomto zelenom elixíre vo vysokom množstve. Moringa sa dlhodobo v ľudovej medicíne používala pre jej silné potizápalové účinky, antibakteriálny a antivirálny efekt ako aj vplyv na povzbudenie imunitných procesov. Pri dlhodobom užívaní Moringy Caribbean môžeme prežiť jeseň a zimu v úplnej pohode a zdraví.

Nákupný košík
Návrat hore