-13%

Moringa Shape me

Pôvodná cena bola: 39,90€.Aktuálna cena je: 34,90€.

Čo chceme dosiahnuť produktom s originálnou receptúrou SHAPE ME? Aby z každej ženy žiarila spokojnosť so sebou a svojim telom.

Katalógové číslo: 127 Kategória: Značky: ,

Doprava zadarmo pri objednávkach od 49,90 EUR!

  • Záruka vrátenia peňazí bez rizika!
  • Tovar skladom odosielame v deň objednania
  • Bezpečné platby - dobierka, prevodom, online platby
Bezpečné platby

Moringa Shape me

Zdravé chudnutie a formovanie postavy so SHAPE ME! Našim produktom s originálnou receptúrou chceme dosiahnuť, aby z každej ženy žiarila spokojnosť so sebou a svojim telom.
Prešli sme všetky možné aj nemožné odporúčané doplnky na chudnutie a zistili sme, že okrem stravy a cvičenia skutočne pomáha kyselina chlorogénna – teda extrakt zo zŕn zelenej kávy! Účinok pôsobenia kyseliny chlorogénnej spočíva vo vplyve na metabolizmus glukózy, znižuje vstrebávanie glukózy v čreve a tiež zabraňuje hromadeniu tuku. Metaanalýza z roku 2019 potvrdila súvislosť medzi kávou a znižovaním hmotnosti.

Ako funguje SHAPE ME?

pre zdravie a vitalitu: moringa má neskutočne priaznivé zloženie vitamínov, minerálov, aminokyselín a fytonutrientov. Jej zloženie sme obohatili o rastlinný D3 vitamín – to má len málokto!

pre štíhlosť a chudnutie: moringa obsahuje izotiokyanáty s anti-obezitickým efektom, ktoré podporujú redukciu telesnej hmotnosti. Tento efekt sme znásobili pridaním jediného účinného redukčného agensu – kyseliny chlorogénnej zo zelenej kávy.

pre zlepšenie metabolizmu: moringa spolu so zelenou kávou zlepšuje metabolizmus glukózy, aktivuje energetické zásoby a znižuje hromadenie a ukladanie tuku.

Kvalita produktu

Naše produkty sú tvorené z čistých prírodných preparátov. Pestovanie Moringy karibskej prebieha na panenských plantážach sopečného ostrova St. Lucia v Karibiku, s prísne regulovaným zberom, spracovaním a uskladnením v súlade s najprísnejšími normami kladenými na daný typ materiálu, kontrolou hygieny a sterility.

Ponúkame vysoko výživné, čisté, nechemické, bezpesticídne a bezherbicídne produkty prvotriednej kvality. V našich produktoch udržiavame všetky výživové prvky, pôvodnú farbu a vôňu. Naše moringové stromy sú pestované podľa najprísnejších noriem pre organické poľnohospodárstvo a následné spracovávanie prebieha v adekvátnych zariadeniach, opäť v súlade s prísnymi medzinárodnými štandardmi. Počas sušenia, ktoré má za úlohu dostať vodu z listov čerstvej moringy, používame iba veľmi nízku teplotu do 42°C. Výsledkom sú ešte výživnejšie listy moringy, než keby boli získané iným spôsobom sušenia.

Zloženie

Prášok z listov Moringa oleifera, extrakt zelenej kávy (50% kyselina chlorogénna), vitamín D3 (plant-based cholecalciferol), celulóza (vegan kapsule bez farbív)

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie:

  • 2x denne 2 kapsule zapiť vodou. Ideálne užívať po jedle, pre lepšie vstrebávanie. Pre podporu efektu môžete kombinovať s vodným výluhom listov Moringy.
  • Začnite s 2 kapsulami a zvyšujte postupne v priebehu dvoch týždňov na plnú dávku 4 kapsule za deň. Zvyšovanie dávky už nemá ďalší efekt.

Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote (do 25°C), v dobre uzatvorenej nádobe. Uskladňujte mimo dosah detí.

Nákupný košík
Moringa Shape meMoringa Shape me
Pôvodná cena bola: 39,90€.Aktuálna cena je: 34,90€.
Návrat hore