Viete, čo jedia vaše deti?

Viete, čo jedia vaše deti?

Čím sú  deti staršie, tým viac sú vystavené rôznym pokušeniam a tým menší je náš vplyv na ich stravovanie. Zakazovať im výrobky z bielej múky, sladkosti a chipsy s vysokým obsahom tuku je nereálne. Tým by tieto potraviny pre nich nadobudli iba čaro zakázaného ovocia. Vhodný prístup je rovnako dôležitý ako zdravá výživa. Ale naozaj to stačí?

Čo môže priniesť Moringa Karibská našim deťom?

Na jednej strane klesá obsah vitamínov v ovocí a zelenine, na druhej strane majú dnes deti oveľa viac stresu ako sme ho mali kedysi my, a preto majú aj zvýšenú potrebu živín. Mediálny svet mobilov, počítačov a herných konzol uvoľňuje u detí oveľa viac stresových hormónov ako keby hrali na ulici futbal. Svoju daň si vyberá aj tlak na výkon, stres vo voľnom čase a dlhé hodiny strávené v škole.

Poviete si, žiadny dôvod prepadať panike, nie je to predsa nič nové. Ale nebolo by skvelé, keby sme naše deti dokázali optimálne zásobiť živinami? Prostredníctvom minerálov, vitamínov a aminokyselín, ktoré sú obsiahnuté v Moringe sa posilní ich imunitný systém a zlepší koncentrácia. Deti budú celkovo odolnejšie voči chorobám a v lepšej kondícii.

Aj moje deti, ktoré žiaľ nie sú naklonené zdravému stravovaniu tak ako by som si to želala, dokážem za pomoci Moringy práve v období rastu optimálne chrániť. Okrem toho u nich pri téme jedla nevzbudzujem odpor, pretože príkazmi a zákazmi sa toho pri stravovaní veľa dosiahnuť nedá. Napriek tomu treba venovať výžive pozornosť.

Kompenzovať fastfood Moringou určite nie je riešenie! Môžete sa však k tejto téme pristupovať s hravosťou. 1 kávová lyžička Moringy Karibskej denne, dodá vášmu dieťaťu potrebné množstvo vitamínov, minerálov, antioxidantov a živín, pre zdravé fungovanie jeho organizmu.

Nákupný košík
Návrat hore