Tabletky na chudnutie - mýtus, s ktorým zázračne neschudnete

Tabletky na chudnutie - mýtus, s ktorým zázračne neschudnete

Málo ľudí je dnes spokojných so svojou postavou. Všetci by chceli schudnúť čo najjednoduchšou a najrýchlejšou cestou. V súčasnosti existuje mnoho prípravkov a tabliet na chudnutie, ktoré sľubujú rýchle a pohodlné zníženie telesnej hmotnosti. Odbúravanie tuku nejde len tak ľahko, bez cvičenia a zmeny stravy. Pravda je taká, že o tabletkách na chudnutie možno nájsť množstvo článkov, ktoré neznalého človeka zavádzajú a lákajú. My vám tento mýtus vyvrátime!


5 tipov ako schudnúť zo stehien

5 tipov ako schudnúť zo stehien

Jedna z najčastejších otázok žien, ohľadne chudnutia je,  či a ako sa dá schudnúť na stehnách. Myslite na to, že chudnutie len zo stehien ako svalovej partie je mimoriadne náročné. Pri chudnutí zo stehien si však treba dať práve na pohyb špeciálny pozor. Príliš veľa pohybu nesprávneho typu pohybu by mohlo spôsobiť neželané zväčšenie tejto partie.


Tajomstvo chudnutia s Moringou

Tajomstvo chudnutia s Moringou

Prevažná väčšina žien je nespokojná so svojou váhou a prijala by schudnúť aspoň pár kíl. Množstvo žien ale aj mužov už skúsilo zaručené diéty a tisíce spôsobov, ako sa bezbolestne zbaviť nadbytočnej váhy. Možno ste práve vo fáze, kedy pochybujete o akomkoľvek ďalšom „zázraku“, ktorý Vám pomôže pri chudnutí. Presvedčíme vás, že Moringa fungovať bude!


Chudnutie bez jo-jo efektu 2

Schudnite s Moringou bez jo-jo efektu 2. časť

Účinné chudnutie a bez jo-jo efektu?   Prinášame vám druhú časť článku:  Ako schudnúť bez jo-jo efektu.

Pri chudnutí ide o to, aby sme podporili tvorbu hormónov, ktoré vydávajú povely „odbúravať tuk“ a „tlmiť pocit hladu“. Takúto podporu poskytuje napríklad rastový hormón (STH), ktorý sa tvorí v noci v spánku. Aminokyseliny, ktoré dokážu tento hormón vyrobiť sú arginín, glutamín a metionín a vy už iste tušíte, že všetky sa nachádzajú v moringe.


Chudnutie bez jo-jo efektu

Chudnutie bez jo-jo efektu vďaka rastlinným bielkovinám

Pri každej diéte  je neželaným strašiakom známy "JO -JO" efekt. Ako sa mu môžete úspešne vyhnúť?

Výhodou pri chudnutí s Moringou je jej vysoký podiel rastlinných bielkovín. A nehovorím tu o trochu vyššom podiele ale o dvojnásobnom obsahu proteínov v porovnaní so sójou!

Je známe, že bielkoviny zabezpečia pocit sýtosti na dlhý čas.