Len pre mužov!

Len pre mužov!

Muži sa väčšinou nestravujú tak zdravo ako ženy. Chcete malý test? Keby ste si mohli vybrať medzi viedenským rezňom s hranolčekmi a šalátom s kuracím mäsom, rozhodli by ste sa proti rezňu? Pravdepodobne nie.

Preto je jasné, že muži budú z rastliny extrémne bohatej na živiny aj extrémne profitovať! Predovšetkým z polyfenolov, ktoré posilňujú srdce a chránia pred vysokým krvným tlakom, srdcovým infarktom a mozgovou mŕtvicou – ochoreniami, ktoré často postihujú práve mužov.

Ďalším aspektom je účinok moringy na posilnenie pečene a detoxikáciu organizmu, ktorý sa pozitívne prejavuje pri užívaní liekov, pravidelnej konzumácii alkoholu a ochoreniach pečene.

Moringa významne pomáha aj psychike: pri syndróme vyhorenia, depresii či preťažení. Prostredníctvom aminokyselín, z ktorých sa môžu tvoriť hormóny ako serotonín a dopamín je moringa schopná pozitívne ovplyvňovať náladu. Aj nedostatok omega-3 mastných kyselín môže viesť k sklesnutosti, skľúčenosti a úzkosti. Vďaka moringe sa omega-3 mastné kyseliny v organizme jednoducho znovu doplnia.

Minerálne látky, predovšetkým „antistresový minerál“ magnézium zvyšujú odolnosť nervových buniek. Aj stopové prvky, napr. bór a meď a vitamíny skupiny B podporujú koncentráciu, pamäť a správnu komunikáciu medzi nervovými bunkami. Okrem toho sa moringe pripisuje aj afrodiziakálny účinok.

Všetky uvedené účinky samozrejme platia aj pre ženy. V tejto časti sa však prednostne venujme mužom. Preto na záver ponúkame malé zhrnutie, milí páni: vaše telo je ako drahé auto a moringa je veľmi kvalitný benzín, ktorý môžete tankovať. Vďaka nej získate maximum energie pri optimálnej starostlivosti o všetky namáhané diely. Je toto vysvetlenie pre vás dostatočne názorné a zrozumiteľné?

Nákupný košík
Návrat hore