Listy moringy na podporu potencie

Listy moringy na podporu potencie

Moringa je už tradične odpoveďou na rôzne neduhy a ideálnym doplnkovým liekom k častým a závažnejším ochoreniam. Pre mužov sú problémy s erekciou a potenciou veľmi chúlostivé, no bohužiaľ, až príliš časté. Moringa nie je zázračná prírodná Viagra, no zvýšenie sexuálnej výkonnosti i túžby – to sú méty, s ktorými si moringa každopádne  poradiť dokáže.

Moringa sa veľmi často skloňuje v súvislosti s nie zriedkavým mužským problémom. Poruchou erekcie a zníženou potenciou. V tomto prípade je veľmi ťažké dopátrať sa ku klinickým štúdiám dokazujúcim jej účinnosť. No ľudia v tropických oblastiach či indických lesoch, už dávno o týchto účinkoch vedia a tieto poznatky si predávajú z generácie na generáciu. 

Taktiež aj z nevedeckých kruhov sme sa už dávno mohli informovať o tom, že moringa dokáže – hlavne vďaka bohatému obsahu zinku, zlepšiť plodnosť muža, zvyšovať počet spermií, zlepšiť ich zdravie a zamedziť problémom s erekciou. Na poli vedeckého bádania však v roku 2010 tieto, zatiaľ vedou nepodložené tvrdenia, dostali zelenú. Vtedy vyšla na verejnosť štúdia Khon Kaen University v Thajsku, ktorá klinicky dokázala účinnosť extraktu z moringy na zvyšovanie potencie a klasifikovala ho ako účinné afrodiziakum. Afrodiziatické účinky boli dokázané nielen u mužov, ale aj u žien. Na testovaných subjektoch došlo k zvýšeniu testosterónu, túžbe po sexuálnom styku a zvýšeniu metabolizmu. Vplyv moringy na metabolizmus a zvýšenú aktivitu nášho organizmu skúma v súčasnosti aj prestížna Hopkinsova Univerzita na fakulte klinickej mikrobiológie. Pokusy na moringe tu robia vedci a študenti v jednom z najlepších laboratórií svojho druhu na svete.

Moringa je teda aj na poli boja s impotenciou úspešná  a potvrdzujú to nielen skúsenosti liečiteľov ale predovšetkým i klinické štúdie.

Nákupný košík
Návrat hore