Moringa Complete - superpotravina s prírodnými vitamínmi

Moringa Complete – superpotravina s prírodnými vitamínmi

Moringa je v našich končinách ešte stále pomerne neznámym pojmom. V zahraničí si však tento tropický strom našiel svoje miesto vďaka preukázateľným účinkom ako obľúbený doplnok výživy či podpora zdravia pri rôznych ochoreniach.

Čo je Moringa?

Moringa je tropický strom, ktorého listy sú zložené z množstva minerálov, vitamínov a antioxidantov, esenciálnych aminokyselín, nenasýtených mastných kyselín a má vysokú koncentráciu chlorofylu.

Moringa priamo z Karibiku

Našu Moringu karibskú pestujeme na vlastných plantážach na ostrove Svätá Lucia. Plantáže na tomto konkrétnom mieste sme sa rozhodli založiť kvôli ideálnym podmienkam na pestovanie. Karibik je totiž známy svojou vulkanickou pôdou, čo je dôležité pri výžive moringy, ale aj rastlín všeobecne.

Moringa COMPLETE – Jediný prírodný multivitamín

MORINGA CARIBBEAN COMPLETE je zložená zo 120 kapsúl vysokokvalitného prášku z listov stromu Moringa. Ako sme spomínali vyššie, už prášok zo samotných listov moringy obsahuje veľa vitamínov, minerálov, antioxidantov, chlorofyl, nenasýtené mastné kyseliny a esenciálne aminokyseliny. Naša Moringa Caribbean Complete je však obohatená o prírodný vitamín D, vitamín B12 a extra dávku vitamínu C extrahovaného z plodov šípky. Je bohatým zdrojom vápnika, horčíka, železa, fosforu, vitamínu E, A, ale aj vitamínov skupiny B. Moringa obsahuje Querecín, látku podporujúcu imunitu voči vírusom. 

Kedy siahnuť po prírodnom multivitamíne Moringa Complete

  • dlhodobá únava
  • znížená imunita, častá chorobnosť
  • opakujúce sa zápalové ochorenia
  • prevencia pred kardiovaskulárnymi ochoreniami, diabetom a chronickými civilizačnými ochoreniami
  • prevencia osteoporózy

Ako užívať Moringu Complete

  • denná dávka pre dospelých nad 18 rokov: 2 × 2 kapsule (ráno a večer)
  • denná dávka pre deti od 3 – 18 rokov:  2 × 1 kapsula (ráno a večer)
  • kapsule užiť po jedle pre vyššiu biodostupnosť a vstrebateľnosť nutrientov, zapiť 200 ml vody

Čo vravia na Moringu naši zákazníci?

“Túto moringu užívam už od apríla 2015. Nevymenila by som ju za nič.Bola som stále chorľavá a unavená po mesiaci a pol sa môj zdravotný stav úplne upravil. Odporúčam ju každému.”

Zuzana

“Dlhodobo som mal problémy s cholesterolom, známy mi odporúčal Moringu a naozaj pomohla. Vrelo odporúčam.”

Marek

Nákupný košík
Návrat hore