Prečo dať vášmu domácemu miláčikovi práve Moringu

Prečo dať vášmu domácemu miláčikovi práve Moringu

Domáce zvieratá sú veľmi dôležitou súčasťou našej rodiny. O to viac sú zraniteľnejšie, že nám nedokážu povedať keď ich niečo bolí či trápi. Dlhodobé zdravie našim štvornohým miláčikom zabezpečí potrebná prevencia a zdravá strava.

Moringa, obsahuje všetky potrebné vitamíny a minerály, ktoré sú potrebné pre zdravé fungovanie organizmu vášho miláčika. Obsahuje viac ako 90 živín a 46 antioxidantov.

Rovnako ako ľudia aj zvieratá potrebujú vyváženú stravu pre svoju zdravú existenciu. Každá zo šiestich živín – bielkovín , sacharidov, tukov, vitamínov, minerálov a vody – hrá veľmi dôležitú úlohu pre ich zdravie. Moringa, svojim zložením pomáha udržiavať zdravý chrup, lesklú srsť, a zdravý organizmus vášho zvieraťa. Je dôležitá aj pri vývoji a preto sa odporúča podávať pravidelne už od narodenia. Zvierací pokrm je ochudobnený o prírodné zložky. To má samozrejme nepriaznivý vplyv na zdravie zvieraťa. Mnohí vedci potvrdili pozitívne výsledky pri podávaní Moringy do krmiva, už po niekoľkých týždňoch. Výhodu Moringy je že je čisto prírodný produkt a tak presne viete čo vášmu miláčikovi dávate. Zlepšenie životného štýlu sa vzťahuje aj na našich domácich mazáčikov.

Nákupný košík
Návrat hore