O MoringeZázračná rastlina z Karibiku

St.Lucia

Moringa, je vôbec najbohatšou rastlinou na živiny aká je doteraz známa. Množstvo cenných živín a životne dôležitých látok v optimálnom pomere sa nachádza predovšetkým v listoch alebo v prášku z listov. Osobitne treba spomenúť vysoký obsah aminokyselín, pretože v listoch sa našlo až 18 z 20 známych esenciálnych aminokyselín. Ľudský organizmus ich nedokáže sám vyrobiť, sú však dôležitým faktorom pre prenos kyslíka v tele, schopnosť koncentrácie a mnohé dôležité funkcie mozgu.

Certifikát kvality

Stratégiou našej firmy Moringa Caribbean je čo najvyššia kvalita produktu. Pri stavbe laboratória na spracovanie Moringy sme nešetrili a preto, ako jedni z mála v Karibiku máme profesionálny stroj na sušenie a mletie moringy. V rozboroch vykonaných Štátnym veterinárnym a potravinovým ústavom SR sme preto dosiahli spomedzi všetkých testovaných vzácnych rastlín najlepšie výsledky.

Baliček zdravia pre každého člena rodiny

Mnohostranne využiteľnú univerzálnu rastlinu Moringa možno odporučiť každému, kto chce pokryť svoju dennú extra potrebu mnohých dôležitých vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov bez toho, aby musel siahnuť k synteticky vyrábaným výživovým doplnkom.

Moringu možno odporučiť každému, kto chce pokryť svoju dennú extra potrebu mnohých dôležitých vitamínov.

Tehotné a dojčiace ženy

Prášok z listov Moringy alebo listy konzumované ako doplnok stravy počas tehotenstva môžu podporiť zdravý vývin plodu a pozitívne ovplyvniť tvorbu materského mlieka. Z organizmu matky a neskôr z materského mlieka môže dieťa dodatočne prijať veľa dôležitých vitamínov a minerálnych látok. Osobitne tu treba spomenúť aminokyseliny arginín a histidín obsiahnuté v rastline, ktoré vo fáze rastu nedokáže organizmus dieťaťa produkovať v dostatočnom množstve, ale ktoré sú pre jeho zdravý vývin nevyhnutne potrebné.

Deti

Nielen pre dojčatá ale aj pre staršie, vyvíjajúce sa deti je konzumácia Moringy prínosom, pretože veľké množstvo v nej obsiahnutých živín a stavebných látok má pozitívny účinok na ich rast a predovšetkým na vývin mozgových a nervových buniek. Okrem toho posilňuje vysoký obsah vitamínu C imunitný systém detí.

Športovci

Výkonnostní športovci alebo ľudia, ktorí sú všeobecne vystavení veľkému tlaku na podávanie výkonu, by mali osobitne dbať na vyváženú stravu, pretože majú zvýšenú potrebu živín a vitálnych látok. Moringa im môže pomôcť v zabezpečení prijímania všetkých esenciálnych vitamínov, minerálnych látok a bielkovín vo vhodnej forme a tak si úplne prirodzeným spôsobom zachovať svoju výkonnosť. Je tomu tak vďaka vysokému podielu železa a vitamínov A a C v Moringe, ktoré sa starajú o to, aby bola krv neustále zásobovaná dostatkom kyslíka a stabilizoval sa krvný obeh.

Seniori

Konzumácia Moringy sa odporúča aj starším ľuďom, aby ostali fit a vitálni do vysokého veku. Vyváženou stravou bohatou na živiny možno predísť množstvu problémov spojených s vyšším vekom. Listy Moringy pritom predstavujú optimálny zdroj všetkých životne dôležitých látok, ktoré starší ľudia potrebujú.

Vegáni

Moringa má význam aj pre vegetariánov, ale predovšetkým pre vegánov, pretože títo často trpia príznakmi nedostatku niektorých látok. Mnohí sa preto pýtajú, ako môžu pokryť svoju potrebu bielkovín, vápnika a železa a zároveň sa zrieknuť potravín živočíšneho pôvodu. Obsahové látky v listoch môžu tento problém vyriešiť, pretože obsahujú viac proteínov ako vajcia alebo jogurt, výrazne viac železa ako špenát a niekoľkonásobne prekračujú obsah vápnika v mlieku.

Naši zákazníci sa zaujímajú najmä tieto produkty

Moringa COMPLETE - prírodný multivitamín

Moringa COMPLETE - prírodný multivitamín

Listy stromčeka Moringa (lat. Moringa oleifera) vypestovaného na vulkanickej pôde karibského ostrova Svätá Lucia obsahujú dokonale vyváženú zmes prírodných vitamínov A, E, B1, B6, C a K. MORINGA CARIBBEAN COMPLETE obsahuje 120 kapsúl vysokokvalitného čistého prášku z listov stromu Moringa obohateného o prírodný vitamín D, vitamín B12 a extra dáv...

Moringa Caribbean Anti-Histamin

Moringa Caribbean Anti-Histamin

Čistý prášok zo sušených listov Moringa Caribbean vo vegan kapsuliach obohatený o Quercetin a BIO Vitamín C extrakt zo šípky

DIA Moringa & Ginger Caribbean

DIA Moringa & Ginger Caribbean

Unikátna kombinácia čistého a vysoko kvalitného prášku z Moringy (lat. Moringa oleifera) z karibskej oblasti ostrova Santa Lucia a Zázvoru - Ďumbiera lekárskeho.